KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6754826

nr 675 4826

Blandteknik

Signerad Sten, -59, Trumpetspelare, 38x28

Utrop:

100 kr

måndag 10 januari 2011
kl 17:45:24